Sessizliğin Haykırışı

Seçimde Bitlis tarihinde bir ilk

Yorum bırakın

Ak Parti’nin milletvekili aday başvurusu dün sonuçlandı. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bitlis’te de yoğun bir başvuru vardı.En önemli nokta ise Cumhuriyet tarihinden bu yana ilk defa bir bayan adayı olması.

Bitlis’te Ak Parti’den milletvekili olmak için yoğun bir başvuru gerçekleşti. Dün açıklanan rakama göre 3 milletvekili çıkaracak olan Bitlis’te sadece Ak Pari adayı 32 kişi olduğu belirtildi.Bu yoğun başvuruda göze çarpan en önemli detay ise Bitlis tarihinde ilk defa bu 32  kişi arasından bir bayan adayın olması.

Bitlis Barosu Yönetim Kurulu Üyelisi olan Av. Gülhan Bayram Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanlığı , Bilişim Komisyonu Başkanlığı , Kadın Hakları Komisyon Üyeliği , Ceza Mahkemesi Komisyonu Üyeliği , Avukatlık Staj Eğitim Komisyonu Üyeliği görevlerinde de bulundu.Şimdi de bir ilki gerçekleştirmek için koları sıvayan Bayram, milletvekili adayı olmak için Ak Parti’den aday oldu.

Reklamlar

Yazar: bagermarhan

Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak ver!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s