Sessizliğin Haykırışı

Sur Belediyesi’nden örnek davranış

Yorum bırakın

Diyarbakır Sur Belediyesinin 2010 yılında başlattığı Giysi Bank projesi ‘Yeşeren Umutlar’ giysi mağazası ismiyle ilk meyvesini verdi. Sur Belediyesi mağaza açılışını gerçekleştirdi.

 Mağazanın açılması için yoğun çalışmalarda bulunan Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş yaptığı  tüm kurum, kuruluş ve şahsiyetlerden bu konuda yardımları beklediklerini söyledi.Demirbaş, mağazanın temel amacı fakir durumda bulunanlara, zor durumda kalanları tesbit edilerek gerekli yardımı vermektir diyerek duyarlıolan herkesten yardım beklediklerini dile getirdi.

Sur Belediye Başkanı Demirbaş son olarak ‘Bilindiğe üzere Sur ilçemiz, işsizlik ve yoksulluğun en yoğun olduğu bölgedir. Belediyemiz, zaman zaman gıda, giyim ve kırtasiye gibi süreklilik arz eden zorunlu ihtiyaçların yanı sıra, mevcut yapıların oturabilir hale getirilmesi için de zaruri olan malzemeleri imkanlar dahilinde yoksul halkımıza dağıtmaya, çöüm olmasa da duyarlılık yaratmaya çalışıyoruz.’ dedi.

Reklamlar

Yazar: bagermarhan

Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak ver!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s