Sessizliğin Haykırışı

AKP’de göze batan önemli isimler

Yorum bırakın

AKP bu seçime önemli isimlerle giriyor. Futbol, iş, sanat ve bir çok kesimden bir çok kişiyle seçime girecek olan AKP özellikle bazı önemli isimler ön plana çıkıyor.

 Bunlardan Başbakan Erdoğan’ın Başdanışmanları Yalçın Akdoğan (Ankara), Emrullah İşler (Ankara) ve Nabi Avcı (Eskişehir), AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin (Ankara), eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel (Antalya), eski milletvekilleri Semiha Öyüş (Aydın) ve Mehmet Tatar (Şırnak), eski Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu (Çorum), eski Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi (Denizli), eski Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Galip Ensarioğlu (Diyarbakır), Eski Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ (Elazığ), gazeteciler Mehmet Metiner (Adıyaman) ve Şamil Tayyar (Gaziantep), TBMM Başkanlığı Müşaviri Ahmet Berat Conkar (İstanbul), eski büyükelçi Volkan Bozkır (İstanbul), eski milli futbolcu Hakan Şükür (İstanbul), eski Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal (Kırıkkale), Başbakan’ın eski özel kalem müdür yardımcısı Çağatay Kılıç (Samsun), eski bakan İsmet Yılmaz (Sivas), eski TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar (Trabzon), öğretim üyesi Naci Bostancı (Amasya), eski vali Veysel Dalmaz (Antalya), eski Güçlü Türkiye Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç (Edirne), eski Orman Genel Müdürü Osman Kahveci (Karabük) ve Ülker Güzel (Ankara), eski Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ali Boğa (Muğla) da AK Parti listelerinde yer aldı.

Bu arada Alparslan Türkeş’in oğlu, Ahmet Kutalmış Türkeş AK Parti’den İstanbul 2. bölge 7. sıradan aday oldu.

Reklamlar

Yazar: bagermarhan

Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak ver!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s